Praca

Zbuduj z nami swoją karierę

Na sukces Develop Zone pracuje zespół zgranych i zaangażowanych w pracę ludzi. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, nieustajemy w poszukiwaniu kompetentnych i wyspecjalizowanych pracowników, których wiedza i doświadczenia pozwoli na nawiązanie długofalowej współpracy.

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Grafik Kreatywny

Opis stanowiska:

  • projektowanie materiałów reklamowych, marketingowych i sprzedażowych
  • projektowanie i wizualizacje systemów identyfikacji wizualnych, w tym reklam zewnętrznych i wewnętrznych (szyldów, tablic, liter przestrzennych i wielu innych)
  • przygotowywanie materiałów poligraficznych do druku
  • obróbka graficzna zdjęć na potrzeby projektów i druku
  • aktywny udział w projektach zespołu i wsparcie kreatywne

Wymagania:

  • doświadczenia popartego ciekawym portfolio
  • praktyczna znajomość programów graficznych pakietu Corel Draw i Adobe
  • kreatywność i samodzielność w pracy koncepcyjnej i projektowej
  • dobra organizacja pracy własnej, precyzja i dbałość o szczegóły
  • umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu i terminowość

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego i realizacji własnych pomysłów
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w młodym zespole
  • niezbędne narzędzia do pracy

Project Manager

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Obsługę klientów firmy i zapytań ofertowych
  • Nadzór nad każdym etapem realizacji zlecenia, od projektu po montaż reklamy
  • Współpraca z dostawcami i podwykonawcami
  • monitorowanie rynku konkurencji pod kątem działań, koncepcji oraz produktów

Wymagania:

  • Minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku w branży reklamowej (agencja reklamowa, producent reklam)
  • Wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych i interpersonalnych
  • Nastawienie na realizację celów, silnej motywacji do działania
  • Kreatywności oraz konsekwencji we wdrażaniu swoich koncepcji
  • Mile widziana wiedza/doświadczenie w zakresie obsługi programów graficznych typu Corel, pakiet Adobe
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności (podstawa + prowizja)
  • pracę dla zróżnicowanych i ciekawych klientów
  • twórczą i przyjazną atmosferę pracy w młodym i zgranym zespole

Pracownik produkcji / Montażysta

  • Produkcja i montaż reklam (kasetony, tablice reklamowe, litery przestrzenne itp.)
  • Wyklejanie witryn okiennych
  • Kompletowanie materiałów produkcyjnych
  • Dbanie o porządek miejsca pracy

Wymagania:

  • Minimum rocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Dbałość o detale i jakość produkowanych reklam
  • Dyspozycyjność
  • Gotowość do pracy na wysokości
  • Zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • Przestrzeganie wypracowanych standardów firmowych
  • Mile widziane uprawnienia spawalnicze
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • umowa o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • pracę w przyjaznej atmosferze i młodym zespole

Dowiedz się dlaczego warto do nas dołączyć

Wyjątkowy zespół, wyjątkowe zlecenia.

Wyślij swoje CV wraz z nazwą stanowiska na adres:
biuro@developzone.pl

lub wypełnij formularz.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Stanowisko

Krótki opis

Załączniki (maks. 5mb)