• Przeznaczenie: promocja produktów w aglomeracjach miejskich
  • rozmiary[cm]: 40×100; 50×150; 70×200; 70×250; 50×300; 70×200; inne na życzenie;
  • wydruk: jednostronny
  • w komplecie: aluminiowe ramię banera Ø 25 mm zakończone zatyczką (1 szt.), stalowy uchwyt montażowy (1 szt.), wkręt z oczkiem (1 szt.), plastikowa opaska zaciskowa (2 szt.), metalowe kółko z karabinkiem (1 szt.), stalowe obręcze montażowe do słupów o wymiarach Ø 60-250 mm (3 szt.)

Banery uliczne są doskonałym narzędziem do promocji w aglomeracjach miejskich. Mogą być montowane na różnego rodzaju słupach, latarniach ulicznych, rusztowaniach, a także we wnętrzach centrów handlowych czy w halach sportowych. Z powodzeniem można je umieszczać na elewacjach budynków.

System ten charakteryzuje się doskonałą widocznością dla pieszych i kierowców, szybkim i łatwym montażem oraz elementami konstrukcji odpornymi na korozje.

Flagi zadrukowane są metodą cyfrową. Druk ten jest odporny na wodę, światło i promieniowanie słoneczne. Farba wnika głęboko w strukturę włókien (90%) dzięki czemu nie spiera się podczas prania. Specjalny proces wykańczania nie usztywnia wydruku przez co jest on bardziej trwały.

W jednoramiennym banerze ulicznym nie polecamy wydruków dwustronnych choć jest to możliwe do wykonania.

Zapytaj o cenę
Produkty powiązane