• Przeznaczenie: ekspozycja plakatu
  • Rozmiary: A4, A3, inne na życzenie
  • Konstrukcja: kieszonka z przeźroczystej pleksi umożliwiająca szybką i łatwą wymianę plakatu poprzez wsunięcie wydruku, linki stalowe o grubości 1,8 mm umożliwiające doprowadzenie zasilania do poszczególnych modułów oraz ultracienki panel LED,  zasilanie 12V, grubość: 10 mm
  • Kolor: czarny, inne na życzenie  (RAL)

Proponowane przez nas Systemy linkowe LED zaprojektowane zostały z myślą o agencjach nieruchomości, biurach podróży, biurach turystycznych i zbliżonych branżach, w których wymagana jest błyskawiczna wymiana aktualnej oferty. Systemy linkowe LED zbudowane są na podstawie ultracienkiego panela LEDowego, który równomiernie rozprasza światło na całej powierzchni. Dbając o estetykę ekspozycji przewody niezbędne do podłączenia poszczególnych modułów ramkowych zostały ukryte w linkach stalowych. Zastosowanie ultracienkiego panelu LEDowego dało nam możliwość odchudzenia ramek do grubości zaledwie 10 mm! Ten zabieg sprawił, że proponowane przez nas systemy linkowe LED to nowoczesne produkty o unikatowym wizerunku, które uatrakcyjniają wygląd witryn.

Specjalna konstrukcja umożliwia szybką i łatwą wymianę plakatu poprzez wsunięcie wydruku w kieszonkę z pleksi. W cenę systemu nie są wliczone koszty druku plakatu – możliwe na życzenie za dodatkową opłatą.

Moduły zawieszane są na linkach stalowych o grubości 1,8 mm. Do zamówienia w komplecie dodawanych jest 6mb linek. System wyposażony jest w jeden zasilacz centralny. Napinacze linek występują w dwóch wersjach: sufit-podłoga oraz ściana-ściana dzięki czemu możliwy jest montaż systemu zarówno w pionie jak i poziomie.

W naszej ofercie znajdą Państwo ramki w formatach A3 oraz A4. Inne formaty kalkulowane są na zamówienie. Brak możliwości tworzenia dużych formatów z uwagi na ograniczenia montażowe.

W akcesoriach znajdą Państwo urządzenie dające możliwość płynnego regulowania intensywności świecenia światła.

Systemy linkowe LED to absolutna nowość na rynku!

Zapytaj o cenę
Produkty powiązane