• przeznaczenie: targi, sympozja, wystawy, pokazy, imprezy sponsorowane, akcje promocyjne
  • rozmiary: indywidualnie
  • konstrukcja: zbudowana z specjalnych profili aluminiowych typu CLICK, standardowa wysokość zabudowy 240 cm, pionowe słupki łączone za pomocą profili poprzecznych co 100 cm, tkanina poliestrowa wykończona gumką wpinaną w profil, konstrukcja do samodzielnego montażu
  • materiały: aluminium, poliester
  • wydruk: ekologiczny druk sublimacyjny na elastycznym materiale idealnie dopasowanym do konstrukcji, wydruk do 1440 dpi, możliwość prania wydruku w temperaturze 30 stopni, wydruk jednostronny lub dwustronny
  • w komplecie: wydruk oraz torby transportowe

Zabudwa targowa Textill to nowoczesny, przenośny system wystawienniczy do zagospodarowania dowolnej przestrzeni promocyjnej. Za pomocą zestawu Textill zaaranżujesz w zależności od potrzeb swoje stoisko targowe, miejsce eventu, konferencji oraz zaprezentujesz swój produkt lub firmę w miejscu promocji.

Textill to „inteligentna” zabudowa targowa do wielokrotnego zastosowania składana niczym klocki lego. Trywialnie łatwy montaż/demontaż, wygodne przechowywanie oraz modułowa konstrukcja posiadająca wiele zastosowań to tylko niektóre z zalet tego systemu.

Zabudowa targowa Textill zbudowana została z specjalnych profili aluminiowych typu CLICK oraz tkaniny poliestrowej wykończonej gumką wpinaną w profil. Szkielet zbudowany jest z modułów oddalonych od siebie co 100 cm. Stopy podporowe o wymiarze 60×12 cm sprawiają, że konstrukcja jest niezwykle stabilna.

Wybierając zabudowę targową Textill zyskujesz: własne stoisko do wielokrotnego zastosowania, oszczędność czasu na każdorazowe przygotowanie się do targów, krótki czas montażu, samodzielny montaż w każdym miejscu w kraju i za granicą, transport zabudowy w torbach transportowych.

Zapytaj o cenę
Produkty powiązane